Τετάρτη, 11 Ιουνίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων Μουντιάλ Βραζιλίας 2014

Πρόγραμμα αγώνων Μουντιάλ Βραζιλίας 2014 (32 ομάδες)




ΠΕΜΠΤΗ 12 IOYNIOY 23:00 

ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ)
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΜΕΞΙΚΟ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΧΙΛΗ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00 
ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΑΓΓΛΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
04:00 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. - ΙΑΠΩΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΕΛΒΕΤΙΑ - ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΓΑΛΛΙΑ – ΟΝΔΟΥΡΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00 
ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΙΡΑΝ – ΝΙΓΗΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΓΚΑΝΑ - Η.Π.Α. (ΝΕΡΙΤsports)

ΤΡΙΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΒΕΛΓΙΟ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΡΩΣΙΑ – ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00 
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΙΑΠΩΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΙΤΑΛΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤsports)

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
01:00 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤsports)
22:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
01:00 Η.Π.Α. – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00 
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
19:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ)

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
19:00 ΙΤΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. (ΝΕΡΙΤ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΒΟΣΝΙΑ – ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤsports)
19:00 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΟΝΔΟΥΡΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΕΚΟΥΑΔΟΡ - ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ)

ΠΕΜΠΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 19:00
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ)
19:00 Η.Π.Α. - ΓΕΡΜΑΝΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)
23:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ - ΒΕΛΓΙΟ (ΝΕΡΙΤ)
23:00 ΑΛΓΕΡΙΑ - ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤsports)

Οι 32 ομάδες που συμμετέχουν στο 20 Παγκόσμιο Κύπελλο

Δεν υπάρχουν σχόλια: